FatBar Riser Kit Monster 2003-2008 Ducati Monster S4R (2003-2005)

Gå vidare till produktinformation
1 av 5

CNC Racing

RM210B


Ordinarie pris €107,69 EUR
Försäljningspris €107,69 EUR Ordinarie pris
Skatt ingår. Frakt beräknas i kassan.

Model-specifiek voor jouw motor
Gratis verzending vanaf €75 in NL en BE
16+ jaar ervaring in motoraccessoires
Persoonlijk advies van productspecialisten
CNC Racing
Merk informatie CNC Racing Italië
Waarom kiezen voor CNC Racing?
Italiaanse special parts met premium uitstraling
Sterke keuze voor Ducati, Aprilia, BMW en MV Agusta
Veel onderdelen leverbaar in meerdere kleuren
Technische upgrades én visuele afwerking

CNC Racing staat voor Italiaanse special parts met een duidelijke motorsportuitstraling. Het merk is vooral populair bij rijders die hun motor technisch én visueel naar een hoger niveau willen tillen. Denk aan verstelbare rem- en koppelingshendels, kroonplaten, voetsteunen, protectie, reservoirdeksels, tankdoppen en andere hoogwaardige CNC-onderdelen.

De kracht van CNC Racing zit in de combinatie van precisie, uitstraling en personalisatie. Veel onderdelen zijn verkrijgbaar in meerdere kleuren of kleurcombinaties, waardoor je de afwerking van je motor heel gericht kunt laten aansluiten op de rest van je build.

Meer over CNC Racing

CNC Racing is een Italiaans merk voor rijders die meer zoeken dan alleen een standaard vervangingsonderdeel. De collectie bestaat uit technische en esthetische upgrades die passen bij sportieve motoren, naked bikes, superbikes en exclusieve builds. Vooral bij merken als Ducati, Aprilia, BMW en MV Agusta sluit CNC Racing sterk aan bij de premium uitstraling van de motor.

Waar sommige onderdelen vooral functioneel zijn, zoals remhendels, voetsteunen of protectie, zijn andere CNC Racing onderdelen juist ideaal om details af te werken. Denk aan reservoirdeksels, tankdoppen, boutensets, stuurgewichten of andere zichtbare componenten. Juist die details maken het verschil tussen een standaard motor en een zorgvuldig opgebouwde machine.

Omdat veel CNC Racing producten in verschillende kleuren, materialen en uitvoeringen leverbaar zijn, is het belangrijk om goed te letten op de gekozen variant. De actuele levertijd kan daardoor per kleur of uitvoering verschillen. Twijfel je tussen meerdere varianten of wil je weten welke uitvoering het beste past bij jouw motor? Dan helpen we je graag gericht verder.

Past een CNC Racing onderdeel direct op mijn motor?

Veel CNC Racing onderdelen zijn model-specifiek, maar controleer altijd merk, model, bouwjaar en uitvoering. Bij onderdelen met meerdere varianten, kleuren of montage-opties is een extra pasvormcontrole verstandig.

Waarom kiezen voor CNC Racing accessoires?

CNC Racing biedt sportieve accessoires met een nette afwerking, veel kleurkeuze en een duidelijke focus op pasvorm en personalisatie. Het merk past goed bij rijders die hun motor technisch én visueel willen upgraden.

FatBar Riser Kit Monster 2003-2008

- uppsättning av 2 stigerare
- Svart anodiserad (andra färger på begäran)
- För fatbar styr (28,6 mm)
- Passar utan ändringar
- Viktig anmärkning: På monsteret 620/695/800/1000 passar detta kit bara i kombination med övre styrstam ok PST01B

Dessa risers för PST01B Top Yoke ger en fantastisk efterbehandling till ditt styr! De är bearbetade från ljuslegering och anodiserade för optimal och hållbar färg. Set består av två stigerare.

Dessa passar S2R, S4R och S4R utan några modifieringar, så att du kan använda ett fatbar -styr. Detta kit kommer också att passa Monster 620, Monster 695, Monster 800 och Monster 1000 om det kombineras med PST01B. Standardtoppen på 620/695/800/1000 har stigerören som en del av ok inreead av som bult-on-del, därmed behovet av att byta till ett nytt övre styrande röst ok.

Passar med styret MA105 och MA106

Passar följande modeller:

Monster 620 2003 - 2004 - 2005 (kombinerat med PST01B)
Monster 695 2006 - 2007 - 2008 (kombinerat med PST01B)
Monster 800 2003 - 2004 - 2005 (kombinerat med PST01B)
Monster 1000 2003 - 2004 - 2005 - 2006 (kombinerat med PST01B)
Monster S2R 800 2004 - 2005 - 2006 - 2007
Monster S2R 1000 2005 - 2006 - 2007
Monster S4R 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008
Monster S4RS 2006 - 2007 - 2008


Ladda ner installationsguide

FatBar Riser Kit Monster 2003-2008 Ducati Monster S4R (2003-2005)

€107,69 EUR