Oljefyllningslock M24X3 KTM 1290 SuperDuke (2013-2024)

Gå vidare till produktinformation
1 av 3

CNC Racing

TA400B

Färg: Svart

Ordinarie pris €29,28 EUR
Försäljningspris €29,28 EUR Ordinarie pris
Skatt ingår. Frakt beräknas i kassan.

Model-specifiek voor jouw motor
Gratis verzending vanaf €75 in NL en BE
16+ jaar ervaring in motoraccessoires
Persoonlijk advies van productspecialisten
CNC Racing
Merk informatie CNC Racing Italië
Waarom kiezen voor CNC Racing?
Italiaanse special parts met premium uitstraling
Sterke keuze voor Ducati, Aprilia, BMW en MV Agusta
Veel onderdelen leverbaar in meerdere kleuren
Technische upgrades én visuele afwerking

CNC Racing staat voor Italiaanse special parts met een duidelijke motorsportuitstraling. Het merk is vooral populair bij rijders die hun motor technisch én visueel naar een hoger niveau willen tillen. Denk aan verstelbare rem- en koppelingshendels, kroonplaten, voetsteunen, protectie, reservoirdeksels, tankdoppen en andere hoogwaardige CNC-onderdelen.

De kracht van CNC Racing zit in de combinatie van precisie, uitstraling en personalisatie. Veel onderdelen zijn verkrijgbaar in meerdere kleuren of kleurcombinaties, waardoor je de afwerking van je motor heel gericht kunt laten aansluiten op de rest van je build.

Meer over CNC Racing

CNC Racing is een Italiaans merk voor rijders die meer zoeken dan alleen een standaard vervangingsonderdeel. De collectie bestaat uit technische en esthetische upgrades die passen bij sportieve motoren, naked bikes, superbikes en exclusieve builds. Vooral bij merken als Ducati, Aprilia, BMW en MV Agusta sluit CNC Racing sterk aan bij de premium uitstraling van de motor.

Waar sommige onderdelen vooral functioneel zijn, zoals remhendels, voetsteunen of protectie, zijn andere CNC Racing onderdelen juist ideaal om details af te werken. Denk aan reservoirdeksels, tankdoppen, boutensets, stuurgewichten of andere zichtbare componenten. Juist die details maken het verschil tussen een standaard motor en een zorgvuldig opgebouwde machine.

Omdat veel CNC Racing producten in verschillende kleuren, materialen en uitvoeringen leverbaar zijn, is het belangrijk om goed te letten op de gekozen variant. De actuele levertijd kan daardoor per kleur of uitvoering verschillen. Twijfel je tussen meerdere varianten of wil je weten welke uitvoering het beste past bij jouw motor? Dan helpen we je graag gericht verder.

Past een CNC Racing onderdeel direct op mijn motor?

Veel CNC Racing onderdelen zijn model-specifiek, maar controleer altijd merk, model, bouwjaar en uitvoering. Bij onderdelen met meerdere varianten, kleuren of montage-opties is een extra pasvormcontrole verstandig.

Waarom kiezen voor CNC Racing accessoires?

CNC Racing biedt sportieve accessoires met een nette afwerking, veel kleurkeuze en een duidelijke focus op pasvorm en personalisatie. Het merk past goed bij rijders die hun motor technisch én visueel willen upgraden.

CNC Racing Oil Fat Dop - den perfekta accenten för din KTM

Lyft motorblocket på dig Ktm till en högre nivå med CNC Racing Oil Filler Cap. Detta oljefyllningslock är inte bara en funktionell del, utan en förfinad detalj som ger din motor ett unikt och sportigt utseende. Finns i svart eller orange, perfekt skräddarsydd efter den ikoniska stilen i din KTM.


Högsta kvalitet från Billet Aluminium

CNC Racing Oil Fat Dop är hirs av solid Billetaluminium, som säkerställer en perfekt finish och en extremt robust konstruktion. Tack vare Högkvalitativ anodiseringsbehandling Det förblir vackert, även efter exponering för konstant temperaturförändringar och tunga förhållanden för motorblocket.


En liten uppgradering med en stor effekt

Det är ofta de små detaljerna som gör skillnaden, och detta oljefyllningslock bevisar det. Valet av svart eller orange ger dig möjlighet att lägga till en subtil detalj eller att ge en slående färg accent till ditt motorcykelblock. Idealisk att kombinera med andra CNC -racingtillbehör för en helt samordnad look.


Varför välja CNC Racing Oil -fyllningslock?

  • CNC-Gefreesd från Billet Aluminium För precision och hållbarhet
  • Finns i svart eller orange, skräddarsydd efter ditt KTM -färgschema
  • Anodisering av hög kvalitet, resistent mot extrema temperaturer och slitage
  • Lätt montering, en uppgradering som du kan utföra på några minuter

Slutför din KTM med detta högkvalitetsolja -fyllningslock från CNC Racing. En snygg uppgradering som inte bara är praktisk, utan också säkerställer ett elegant, personligt utseende på ditt motorcykelblock. Ge din motor den detalj den förtjänar!

Oljefyllningslock M24X3 KTM 1290 SuperDuke (2013-2024)

€29,28 EUR