Embrayage de plaque d'impression Ducati Panigale V4 R (2019-2020)

Passer aux informations produits
1 de 11

CNC Racing

SP201G

Couleur

Prix habituel €228,09 EUR
Prix promotionnel €228,09 EUR Prix habituel
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés à l'étape de paiement.

Model-specifiek voor jouw motor
Gratis verzending vanaf €75 in NL en BE
16+ jaar ervaring in motoraccessoires
Persoonlijk advies van productspecialisten
CNC Racing
Merk informatie CNC Racing Italië
Waarom kiezen voor CNC Racing?
Italiaanse special parts met premium uitstraling
Sterke keuze voor Ducati, Aprilia, BMW en MV Agusta
Veel onderdelen leverbaar in meerdere kleuren
Technische upgrades én visuele afwerking

CNC Racing staat voor Italiaanse special parts met een duidelijke motorsportuitstraling. Het merk is vooral populair bij rijders die hun motor technisch én visueel naar een hoger niveau willen tillen. Denk aan verstelbare rem- en koppelingshendels, kroonplaten, voetsteunen, protectie, reservoirdeksels, tankdoppen en andere hoogwaardige CNC-onderdelen.

De kracht van CNC Racing zit in de combinatie van precisie, uitstraling en personalisatie. Veel onderdelen zijn verkrijgbaar in meerdere kleuren of kleurcombinaties, waardoor je de afwerking van je motor heel gericht kunt laten aansluiten op de rest van je build.

Meer over CNC Racing

CNC Racing is een Italiaans merk voor rijders die meer zoeken dan alleen een standaard vervangingsonderdeel. De collectie bestaat uit technische en esthetische upgrades die passen bij sportieve motoren, naked bikes, superbikes en exclusieve builds. Vooral bij merken als Ducati, Aprilia, BMW en MV Agusta sluit CNC Racing sterk aan bij de premium uitstraling van de motor.

Waar sommige onderdelen vooral functioneel zijn, zoals remhendels, voetsteunen of protectie, zijn andere CNC Racing onderdelen juist ideaal om details af te werken. Denk aan reservoirdeksels, tankdoppen, boutensets, stuurgewichten of andere zichtbare componenten. Juist die details maken het verschil tussen een standaard motor en een zorgvuldig opgebouwde machine.

Omdat veel CNC Racing producten in verschillende kleuren, materialen en uitvoeringen leverbaar zijn, is het belangrijk om goed te letten op de gekozen variant. De actuele levertijd kan daardoor per kleur of uitvoering verschillen. Twijfel je tussen meerdere varianten of wil je weten welke uitvoering het beste past bij jouw motor? Dan helpen we je graag gericht verder.

Past een CNC Racing onderdeel direct op mijn motor?

Veel CNC Racing onderdelen zijn model-specifiek, maar controleer altijd merk, model, bouwjaar en uitvoering. Bij onderdelen met meerdere varianten, kleuren of montage-opties is een extra pasvormcontrole verstandig.

Waarom kiezen voor CNC Racing accessoires?

CNC Racing biedt sportieve accessoires met een nette afwerking, veel kleurkeuze en een duidelijke focus op pasvorm en personalisatie. Het merk past goed bij rijders die hun motor technisch én visueel willen upgraden.

Plaque de pression d'embrayage spécifiquement pour les Ducati Panigale V4 et V4. Un remplacement direct de la plaque de pression d'embrayage d'origine, pour donner à votre panigale V4 un look plus sportif, en particulier lorsqu'il est combiné avec le couvercle d'embrayage clair CA210.
Ce couvercle d'embrayage est fraisé en aluminium solide et arbore une finition anodisée de haute qualité.
Disponible en noir, rouge et or. S'adapte sans modifications.
Poids 700 Gr.

Installation sur Streetfighter V4 / V4S Nécessite ce couvercle d'embrayage en magnésium

Embrayage de plaque d'impression Ducati Panigale V4 R (2019-2020)

€228,09 EUR