AchterBrug Protector Set Evotech Performance - KTM 1290 Super Duke R EVO (2022+)

Ir directamente a la información del producto
1 de 30

Evotech Performance

PRN011525-07


Precio habitual €62,92 EUR
Precio de oferta €62,92 EUR Precio habitual
Impuesto incluido. Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.

Model-specifiek voor jouw motor
Gratis verzending vanaf €75 in NL en BE
16+ jaar ervaring in motoraccessoires
Persoonlijk advies van productspecialisten
Evotech Performance
Merk informatie Evotech Performance Verenigd Koninkrijk
Waarom kiezen voor Evotech Performance?
Model-specifiek ontwikkeld voor jouw motor
Strakke montage zonder universele look
Sterk in bescherming en praktische upgrades
Premium afwerking voor straat en sportief gebruik

Evotech Performance maakt model-specifieke motoraccessoires met een strakke pasvorm en praktische meerwaarde. Ideaal voor rijders die bescherming, montagegemak en een nette afwerking willen zonder universele of lompe uitstraling.

Meer over Evotech Performance

Evotech Performance is vooral sterk in onderdelen die functioneel zijn én netjes bij de motor passen. De accessoires sluiten vaak aan op bestaande bevestigingspunten en zijn ontworpen om de originele lijnen van de motor zoveel mogelijk te behouden.

Is een Evotech Performance onderdeel niet direct op voorraad? Dan bestellen we het gericht voor jouw motor. Twijfel je over de juiste toepassing? Dan controleren we graag of het onderdeel past bij jouw model, bouwjaar en uitvoering.

Past dit Evotech onderdeel direct op mijn motor?

Evotech Performance-onderdelen zijn modelspecifiek ontwikkeld. Controleer altijd merk, model, bouwjaar en uitvoering van je motor, omdat kleine verschillen invloed kunnen hebben op de pasvorm of montage

Waarom kiezen voor Evotech Performance?

Omdat Evotech sterke, nette en functionele upgrades maakt die vaak veel beter aansluiten dan universele accessoires. Vooral bij bescherming, kentekenplaathouders en montageoplossingen is de pasvorm een groot voordeel.

Características de las bobinas del huso trasero EP para el KTM 1290 Super Duke R Evo
  • Bobina de nylon moldeada por inyección con aluminio interno para el lado del brazo oscilante
  • Parada anodizada del cubo de naranja para el lado de escape
  • Sujetado a través de la rueda trasera por una varilla de huso de acero inoxidable
  • Fabricado a partir de materiales de calidad de ingeniería por Evotech Performance
  • Las cabezas de bobina de reemplazo se pueden comprar por separado

¿Qué es la protección del choque de la bobina del huso?

Diseñado para sacrificar la protección del costoso swingm, las bobinas del huso trasero EP para el KTM 1290 Super Duke R Evo Cuenta con una bobina de choque en el lado de la línea de transmisión de la motocicleta. La bobina se forma a partir de un exterior de nylon con un aluminio interno para sacrificar una protección robusta. El control deslizante de nylon está diseñado para girar sobre el impacto para reducir el estrés en la rueda. En el lado opuesto, un atractivo cubo anodizado de naranja detiene el extremo del husillo.

AchterBrug Protector Set Evotech Performance - KTM 1290 Super Duke R EVO (2022+)

€62,92 EUR