Open koppelingsdeksel voordeelpakket BMW S 1000 RR Racing (2015-2016)

Ga direct naar productinformatie
1 van 50

CNC Racing

CA800-SP800-SF300


Normale prijs €962,51 EUR
Aanbiedingsprijs €962,51 EUR Normale prijs
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.

Model-specifiek voor jouw motor
Gratis verzending vanaf €75 in NL en BE
16+ jaar ervaring in motoraccessoires
Persoonlijk advies van productspecialisten
CNC Racing
Merk informatie CNC Racing Italië
Waarom kiezen voor CNC Racing?
Italiaanse special parts met premium uitstraling
Sterke keuze voor Ducati, Aprilia, BMW en MV Agusta
Veel onderdelen leverbaar in meerdere kleuren
Technische upgrades én visuele afwerking

CNC Racing staat voor Italiaanse special parts met een duidelijke motorsportuitstraling. Het merk is vooral populair bij rijders die hun motor technisch én visueel naar een hoger niveau willen tillen. Denk aan verstelbare rem- en koppelingshendels, kroonplaten, voetsteunen, protectie, reservoirdeksels, tankdoppen en andere hoogwaardige CNC-onderdelen.

De kracht van CNC Racing zit in de combinatie van precisie, uitstraling en personalisatie. Veel onderdelen zijn verkrijgbaar in meerdere kleuren of kleurcombinaties, waardoor je de afwerking van je motor heel gericht kunt laten aansluiten op de rest van je build.

Meer over CNC Racing

CNC Racing is een Italiaans merk voor rijders die meer zoeken dan alleen een standaard vervangingsonderdeel. De collectie bestaat uit technische en esthetische upgrades die passen bij sportieve motoren, naked bikes, superbikes en exclusieve builds. Vooral bij merken als Ducati, Aprilia, BMW en MV Agusta sluit CNC Racing sterk aan bij de premium uitstraling van de motor.

Waar sommige onderdelen vooral functioneel zijn, zoals remhendels, voetsteunen of protectie, zijn andere CNC Racing onderdelen juist ideaal om details af te werken. Denk aan reservoirdeksels, tankdoppen, boutensets, stuurgewichten of andere zichtbare componenten. Juist die details maken het verschil tussen een standaard motor en een zorgvuldig opgebouwde machine.

Omdat veel CNC Racing producten in verschillende kleuren, materialen en uitvoeringen leverbaar zijn, is het belangrijk om goed te letten op de gekozen variant. De actuele levertijd kan daardoor per kleur of uitvoering verschillen. Twijfel je tussen meerdere varianten of wil je weten welke uitvoering het beste past bij jouw motor? Dan helpen we je graag gericht verder.

Past een CNC Racing onderdeel direct op mijn motor?

Veel CNC Racing onderdelen zijn model-specifiek, maar controleer altijd merk, model, bouwjaar en uitvoering. Bij onderdelen met meerdere varianten, kleuren of montage-opties is een extra pasvormcontrole verstandig.

Waarom kiezen voor CNC Racing accessoires?

CNC Racing biedt sportieve accessoires met een nette afwerking, veel kleurkeuze en een duidelijke focus op pasvorm en personalisatie. Het merk past goed bij rijders die hun motor technisch én visueel willen upgraden.

Open koppelingsdeksel pakket voor BMW S1000 – Volledige CNC Racing set

  • Premium voordeel-pakket met CNC Racing open koppelingsdeksel
  • Geschikt voor alle BMW S1000 modellen van 2009–2019
  • Montageklaar – plug & play zonder aanpassingen
  • Compleet geleverd met originele BMW carterpakking en olievuldop
  • Volledig personaliseerbare kleurencombinaties

Geef jouw BMW een unieke, high-performance uitstraling

Met dit open koppelingsdeksel pakket van CNC Racing til je de uitstraling van je BMW S1000 naar een hoger niveau. Deze set biedt niet alleen een indrukwekkende race-look met zichtbare koppeling, maar is ook volledig aan te passen aan jouw persoonlijke stijl dankzij de uitgebreide kleurkeuzes. Het is dé oplossing voor wie functionaliteit, design en kwaliteit wil combineren in één pakket.

Compleet en gebruiksvriendelijk

De kit wordt als volledig montageklare set geleverd, inclusief een originele BMW carterpakking en olievuldop. Dankzij het CNC-gefreesde aluminium en transparante afwerking blijft het geheel lichtgewicht en stijlvol, zonder in te boeten aan duurzaamheid. Installatie is eenvoudig en kan worden uitgevoerd zonder enige modificaties aan de motor.

Kleurkeuzes

Stel jouw perfecte combinatie samen:

  • Koppelingsdeksel basis: zwart, rood, zilver of blauw (gemonteerd op het motorblok)
  • Koppelingsdeksel ring: zwart, rood, zilver of blauw
  • Drukplaat: zwart-zilver, rood-zilver, volledig zilver of blauw-zilver
  • Veerschotels: zwart, rood, zilver of blauw

Let op: Geef bij je bestelling de gewenste kleurencombinatie door, wij stellen de set op maat samen.

Veelgestelde vragen

Is deze kit geschikt voor alle S1000 modellen?

Ja, het pakket past op alle BMW S1000 modellen van 2009 tot en met 2019, inclusief de HP4-versie.

Kan ik ook verschillende kleuren combineren?

Ja, je kunt alle onderdelen in verschillende kleuren combineren. Geef je voorkeuren eenvoudig aan bij je bestelling.

Is dit pakket zelf te installeren?

Ja, de kit is volledig montageklaar en vereist geen extra aanpassingen. Met basisgereedschap is installatie goed zelf uit te voeren.

Open koppelingsdeksel voordeelpakket BMW S 1000 RR Racing (2015-2016)

€962,51 EUR